Artykuły

WYNIKI KONKURSÓW, które odbyły się w ramach Dnia Patrona Szkoły

01 marca 2013 r.

                                                                                                                                                                                                                                                                               

1. Konkurs na Najładniejszą Gazetkę Klasową "Fryderyk Chopin Naszym Patronem"

Kategoria: klasy I stopnia

I miejsce ex aequo - Klasa Va/I stopnia

I miejsce ex aequo - Klasa VB/I stopnia

II miejsce ex aequo - Klasa IVa/I stopnia

II miejsce ex aequo - Klasa IVb/I stopnia


Kategoria: klasy II stopnia

I miejsce - Klasa IIb/II stopnia

II miejsce - Klasa IIa/II stopnia

 

2. Konkurs Plastyczny dla uczniów klas 1-3 I stopnia "Inspiracja muzyką Fryderyka Chopina"

Klasa 1 I stopnia

I miejsce - Zofia Liszak

II miejsce - Mikołaj Błach

III miejsce ex aequo - Emilia Haberla

III miejsce ex aequo - Kamil Gwóźdź

Klasa 2 I stopnia

I miejsce - Alina Kaczkowska

II miejsce ex aequo - Aleksandra Szafranowska

II miejsce ex aequo - Mateusz Fuchs

III miejsce ex aequo - Krzysztof Lipiński

III miejsce ex aequo - Maria Maksym

wyróżnienie - Michalina Wójcik

wyróżnienie - Zofia Lasok

wyróżnienie - Nina Cichoń

Klasa 3 I stopnia

I miejsce - Alicja Świder

II miejsce - Weronika Kawka

III miejsce ex aequo - Daniel Santillian

III miejsce ex aequo - Tatiana Doniecka

wyróżnienie - Pola Sapińska

wyróżnienie - Małgorzata Kaczmarek

 

3. Konkurs Plastyczny dla uczniów klas 4-6 I stopnia "Sylwetka kompozytora lub inspiracja muzyką twórcy"

Klasa 4 I stopnia

I miejsce ex aequo - Agnieszka Sotor

I miejsce ex aequo - Vanessa Manikowska

II miejsce ex aequo - Natalia Bartosiewicz

II miejsce ex aequo - Anna Szędzielorz

III miejsce ex aequo - Alicja Włostowska

III miejsce ex aequo - Martyna Pecyna

wyróżnienie - Jan Michlowicz

wyróżnienie - Matylda Olszówka

wyróżnienie - Aleksandra Wojtczak

Klasa 5 I stopnia

I miejsce - Kamil Lis

II miejsce - Weronika Śmiganowska

III miejsce ex aequo - Kacper Czarnecki

III miejsce ex aequo - Michał Buchta

wyróżnienie - Nikola Szostak

 

4. Konkurs Literacki dla uczniów klas 4-6 I stopnia "Sylwetka kompozytora lub inspiracja muzyką twórcy"

I miejsce - Kamil Lis

II miejsce - Oliwia Radoła

III miejsce - Martyna Pecyna

wyróżnienie - Wiktoria Zorychta

wyróżnienie - Agnieszka Sotor

 

Nagroda specjalna w Konkursie Literackim "Sylwetka kompozytora" - Oliwia Meiser z kl. II/II stopnia

Nagroda specjalna w Konkursie Plastycznym "Inspiracja muzyką twórcy" - Paulina Soboń z kl. III/II stopnia

 

5. Konkurs Wiedzy "Fryderyk Chopin moim patronem"

I miejsce -Wojciech Sage-Horzela i Michał Miodek

II miejsce - Krzysztof Flak i  Dawid Ghazaryan

III miejsce - Wiktoria Florkowska i Agata Rzoska

wyróżnienie - Bartosz Biernacki i Aleksandra Zając

wyróżnienie za hasło reklamowe - Anna Borkowska i Angelika Maliszewska

Joomla Templates by Joomla51.com