Artykuły

 

                                       


 Lista uczniów przyjętych do klasy I/II stopnia na rok szkolny 2017/2018

 

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

instru

ment

  1.  

Adamska Paulina

altówka

  1.  

Błażelonis Aleksander

fortepian

  1.  

Bombała Zofia

fortepian

  1.  

Chłapecka Laura

fortepian

  1.  

Cichoń Nina

saksofon

  1.  

Drozd Małgorzata

fagot

  1.  

Dworaczek Paulina

flet

  1.  

Flak Dorota

altówka

  1.  

Fuchs Mateusz

akordeon

  1.  

Gatys Maja

wiolonczela

  1.  

Gizicka Julia

waltornia

  1.  

Janicka Maja

fortepian

  1.  

Jasiński Jeremi

waltornia

  1.  

Jewuła Przemysław

akordeon

  1.  

Josz Berenika

skrzypce

  1.  

Kaczkowska Alina

fortepian

  1.  

Kaczmarczyk Jasmina

fortepian

  1.  

Kaintoch Marcin

trąbka

  1.  

Kamela Wiktoria

fortepian

  1.  

Krótka Zuzanna

skrzypce

  1.  

Krupa Marta

skrzypce

  1.  

Kwiatkowska Oliwia

skrzypce

  1.  

Leśniewska Natalia

harfa

  1.  

Lipińska Anna

klarnet

  1.  

Lipiński Krzysztof

trąbka

  1.  

Łój Agnieszka

gitara

  1.  

Maksym Maria

skrzypce

  1.  

Makuch Zofia

klarnet

  1.  

Matusiak Martyna

klarnet

  1.  

Mikołajczyk Nadia

perkusja

  1.  

Miś Julia

klarnet

  1.  

Morawiec Marcelina

wiolonczela

  1.  

Muszyńska Maria

wiolonczela

  1.  

Nazarewicz Mieszko

gitara

  1.  

Nowok Amelia

altówka

  1.  

Pawlik Michał

fortepian

  1.  

Pełka Marta

trąbka

  1.  

Pilarski Błażej

fagot

  1.  

Robakowski Tomasz

trąbka

  1.  

Rubin Małgorzata

flet

  1.  

Skrzypińska Wiktoria

saksofon

  1.  

Sobisz Wiktoria

fortepian

  1.  

Stabach Tomasz

gitara

  1.  

Swoboda Aleksandra

wiolonczela

  1.  

Szafruga Maja

skrzypce

  1.  

Trela Martyna

fortepian

  1.  

Urbańczyk Hanna

trąbka

  1.  

Widera Emilia

skrzypce

  1.  

Wieczorek Markus

fortepian

  1.  

Wilgosz Aleksandra

harfa

  1.  

Winkler Łukasz

trąbka

  1.  

Wójcik Michalina

flet

  1.  

Zając Natalia

skrzypce

  1.  

Zieleniucha Dawid

trąbka

 

 

 

Uczniowie nieprzyjęci do klasy I/II stopnia :

 

1. Baron Klara


 

Lista uczniów przyjętych do klasy IV/I stopnia

oraz do klas od II-IV/II stopnia na rok szkolny 2017/2018

  

Lp

Nazwisko imię

klasa

instrument

1.

Kołakowska Katarzyna

IV/I

skrzypce

2.

Konderla Wiktoria

IV/I

wiolonczela

3.

Zając Jakub

IV/I

trąbka

4.

Bilska Daria

III/II

fortepian

5.

Kałużny Zuzanna

II/II

trąbka

6.

Knoppik Monika

II/II

akordeon

7.

Safader Agata

IV/II

flet

8.

Warmons Małgorzata

IV/II

Saksofon

egzamin kwalifikacyjny uzupełniający przeprowadzony w dniu 03.07. 2017r.

9.

Moj Zuzanna

IV/I

fortepian

10.

Gładki Jakub

III/II

tuba

 

 

 

 

 

Lista uczniów nieprzyjętych:

 

1. Wysypoł Karolina    -kl. IV/I st.

2. Ormiński Filip         -kl. III/I st.

 

 

 

Joomla Templates by Joomla51.com