Artykuły

kwadrat new REKRUTACJA II STOPIEN

Szanowni Państwo,

informuję, że egzaminy wstępne do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Bytomiu odbędą się w następujących terminach:

* 29 czerwca 2020 r. - I/II stopnia oraz uzupełnienia do klas I i II stopnia

* 30 czerwca 2020 r. - I/I stopnia

* 01 lipca 2020 r. - I/I stopnia

Informacja o godzinach egzaminu zostanie podana w drugiej połowie czerwca br.

Jolanta Sznajder, Dyrektor Szkoły

 

Ważna informacja dla rodziców.

Ze względu na panujący w kraju wirus COVID-19 informuję, że wniosek o przyjęcie kandydata do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im.
F. Chopina w Bytomiu można składać wysyłając wypełnione poprawnie dokumenty na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przypominam, że do każdego wniosku należy dołączyć zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki w szkole muzycznej, jednak ze względu na panujący sytuację, zaświadczenie to będzie można złożyć w późniejszym terminie. (UWAGA! Kandydaci do klas II stopnia na instrumenty dęte dołączają zaświadczenie od lekarza specjalisty pulmonologa).

Kandydaci, którzy ubiegają się o przyjęcie do klasy I/II stopnia zobowiązani są złożyć zaświadczenie o uczęszczaniu do klasy szóstej szkoły podstawowej, które również będzie można złożyć w późniejszym terminie.

Jednocześnie przypominam, że wniosek o przyjęcie do szkoły można znaleźć na naszej stronie internetowej (www.muzyczna.bytom.pl zakładka rekrutacja), a rekrutacja do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Bytomiu, na rok szkolny 2020/2021, trwa do 26 czerwca br.

 

Jolanta Sznajder, Dyrektor Szkoły

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE - KLIKNIJ

REKRUTACJA 2 (6)

 

 

Joomla Templates by Joomla51.com