Artykuły

kwadrat new REKRUTACJA I STOPIEN

 

Ważna informacja dla rodziców.

Ze względu na panujący w kraju wirus COVID-19 informuję, że wniosek o przyjęcie kandydata do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Bytomiu można składać wysyłając wypełnione poprawnie dokumenty na adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Przypominam, że do każdego wniosku należy dołączyć zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki w szkole muzycznej, jednak ze względu na panujący sytuację, zaświadczenie to będzie można złożyć w późniejszym terminie.

Kandydaci, którzy ubiegają się o przyjęcie do klasy I/II stopnia zobowiązani są złożyć zaświadczenie o uczęszczaniu do klasy szóstej szkoły podstawowej, które również będzie można złożyć w późniejszym terminie.

Jednocześnie przypominam, że wniosek o przyjęcie do szkoły można znaleźć na naszej stronie internetowej (www.muzyczna.bytom.pl zakładka rekrutacja), a rekrutacja do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Bytomiu, na rok szkolny 2020/2021, trwa do 20 maja br. z możliwością przedłużenia.

  

Jolanta Sznajder

Dyrektor Szkoły

 

 

KLIKNIJ

                                                                                                                                                                                                                           pierwszy stopien 20 21

Joomla Templates by Joomla51.com