Artykuły

 kwadrat new REKRUTACJA WYNIKI 1

OGŁOSZENIE 1

1. Lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do II etapu rekrutacji ukaże się 08 czerwca 2021 r. na tablicy ogłoszeniowej znajdującej się w holu szkoły oraz na stronie internetowej.

2. Kandydaci zakwalifikowani do przyjęcia składają w sekretariacie szkoły do 13 lipca 2021 r. odpowiednio:

  • świadectwo szkolne potwierdzające otrzymanie promocji do klasy VII szkoły podstawowej lub klasy szkoły artystycznej realizującej kształcenie ogólne na poziomie klasy VII szkoły podstawowej;
  • świadectwo ukończenia szkoły podstawowej lub ogólnokształcącej szkoły muzycznej I stopnia lub świadectwo szkoły artystycznej realizującej kształcenie ogólne, stwierdzające promocję do klasy programowo wyższej i w zakresie zajęć edukacyjnych ogólnokształcących równoważne świadectwu ukończenia szkoły podstawowej;

3. Sekretariat w okresie wakacyjnym czynny jest w godzinach od 8.00 do 14.00.

4. Lista przyjętych do szkoły ukaże się 16 lipca 2021 r. na tablicy ogłoszeniowej znajdującej się w holu szkoły oraz na stronie internetowej.

 

Lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych 

**************************************************

 

OGŁOSZENIE 2

1. Lista zakwalifikowanych do II etapu rekrutacji i przyjętych do klasy I/I stopnia ukaże się 08 czerwca 2021r. na tablicy ogłoszeniowej znajdującej się w holu szkoły oraz na stronie internetowej.

2. Zebranie rodziców dzieci przyjętych do szkoły odbędzie sięostatnim tygodniu sierpnia 2021r. (dokładna data zostanie podana na naszej stronie internetowej).

3. Wyprawka dla pierwszaka zostania opublikowana na stronie internetowej w drugiej połowie lipca 2021r.

 

Lista zakwalifikowanych i przyjętych do klasy I/I stopnia

Wyprawka

Joomla Templates by Joomla51.com